Back to top

Barbora Krolewski

Krolewski Light

Sýr Krolewski Light je ideální pro každého milovníka zdravého životního stylu. Oproti jiným druhům má v sobě méně procent tuku, a to 17 % v sušině. I přesto si zachovává svojí jemnou chuť.

Obsah tuku min. 17 %

Obsah sušiny min. 54 %

Přírodní sýr ementálského typu

Více na: http://krolewski.cz 

O Barboře Krolewski

Barbora Krolewski je jedinou dcerou Františka. Už odmala se projevovala její dobrosdrečná, vstřícná a milá povaha. Všichni v jejím okolí ji milovali. 

S lehkostí sobě vlastní se vydala do země zaslíbené každé ženy, Itálie. Zde se na svých cestách věnuje především obyčejným lidem. Pomáhá místním ženám, dětem i mužům s jejich každodenními problémy jako je špatná nálada nebo manželské neshody. 

Aby se místní člověk vždy cítil dobře, má na to Barbora vždy jednoduché řešení. "Přidej sýr!" říkává. 

 

 

Další recepty

Pažitková polévka se sýrem Krolewski

Polévka a pronto! Když jsem byla v Itálii, slýchavala jsem tuto větu poměrně často. Ale co najednou tak rychle? Tato polévka je velmi rychlá a jednoduchá. Zvládne ji každý, a hlavně pronto! Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Brambora, Barbora mi vždycky říkavali. Ne, že bych snad vypadala jako brambora, ale díky mým skvělým zapečeným bramborám, po kterých se vždycky jenom zapráší. Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

V Itálii panoval mýtus, že kdo jí příliš mnoho květáku, tomu vyroste na hlavě. Jenže zelenina je zdroje živin, proč se jí tak vzdávat? Vymyslela jsem tak cuketové placky, ještě lepší než ty květákové. Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Ryby v Itálii byly vždy mojí oblíbenou pochoutkou. Občas jim ale něco chybělo. Zkusila jsem je tedy obohatit o náš rodinný poklad. O náš lahodný sýr Krolewski. Výsledek je výtečný. Přidej sýr!

Barbora Krolewski

V Itálii jsou lasagne velmi oblíbené. Proč je ale pořád dělat na stejný způsob? Snažila jsem se je všelijak vylepšit. Proto jsem začala vařit rolky z lasagní se sýrem Krolewski. Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Sladkých dortů je ohromné množství. Bohužel se jich však člověk snadno přejí, a tak jsem speciálně pro lidi, co nemusí sladké, vymyslela recept na chlebíčkový dort. A hlavně nezapomeň! Přidej sýr!

Barbora Krolewski