Back to top

Barbora Krolewski

Krolewski Light

Sýr Krolewski Light je ideální pro každého milovníka zdravého životního stylu. Oproti jiným druhům má v sobě méně procent tuku, a to 17 % v sušině. I přesto si zachovává svojí jemnou chuť.

Obsah tuku min. 17 %

Obsah sušiny min. 54 %

Přírodní sýr ementálského typu

Více na: http://krolewski.cz 

O Barboře Krolewski

Barbora Krolewski je jedinou dcerou Františka. Už odmala se projevovala její dobrosdrečná, vstřícná a milá povaha. Všichni v jejím okolí ji milovali. 

S lehkostí sobě vlastní se vydala do země zaslíbené každé ženy, Itálie. Zde se na svých cestách věnuje především obyčejným lidem. Pomáhá místním ženám, dětem i mužům s jejich každodenními problémy jako je špatná nálada nebo manželské neshody. 

Aby se místní člověk vždy cítil dobře, má na to Barbora vždy jednoduché řešení. "Přidej sýr!" říkává. 

 

 

Další recepty

Cuketa po řecku

Tenhle rok se nám podařilo sklidit opravdu velkou úrodu cuket. Cuketa se dá upravit na milión způsobů. Ze svých kulinářských cest po Evropě jsem si velmi oblíbila tento jednoduchý řecký recept. Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Cuketa zapečená se sýrem

Protože si my ženy musíme udržovat štíhlou linii, tak se s vámi podělím o dietní, a zároveň velmi chutný zeleninový recept. Cuketa je perfektní na zapékání i grilování. A klidně bez přidaného tuku! Mňam! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Krémová sýrová omáčka

Dlouhou dobu mi trvalo, než jsem objevila jednoduchý a rychlý recept na omáčku, kterým bych nakrmila ty své hladové krky. A když jsem ho vylepšila ještě sýrem Krolewski, není tomu co vytknout.  Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Sýrové kuličky - Rychlé, jednoduché, ale hlavně VÝBORNÉ!

Itálie je plná karbaníků! Zapojila jsem se do jedné takové seance a vyhrála jsem pěkný balík peněz! Vsadili jsem totiž na kule...A rovnou jsem se do nich i pustila, všichni okolo si pochutnali. Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

 

Stromboli - Horká kapsa

Stromboli, nebo-li horká kapsa, ze které doslova vytéká horká láva ze sýru, je jídlo, se kterým zažijete chuťové erupce. Původní recept jsem vylepšila sýrem Krolewski....no a nemá to chybu! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Italská kuchyně vždy překvapí jednoduchostí

U nás mazanec, v Itálii Casatiello. Recept na tento tradiční neapolský pokrm si bedlivě střeží každá rodina. Mně se podařil ulovit tento. Rodina, od které jej mám, chtěla jenom trochu sýru Krolewski. Přidej sýr!

Barbora Krolewski