Back to top

Barbora Krolewski

Krolewski Light

Sýr Krolewski Light je ideální pro každého milovníka zdravého životního stylu. Oproti jiným druhům má v sobě méně procent tuku, a to 17 % v sušině. I přesto si zachovává svojí jemnou chuť.

Obsah tuku min. 17 %

Obsah sušiny min. 54 %

Přírodní sýr ementálského typu

Více na: http://krolewski.cz 

O Barboře Krolewski

Barbora Krolewski je jedinou dcerou Františka. Už odmala se projevovala její dobrosdrečná, vstřícná a milá povaha. Všichni v jejím okolí ji milovali. 

S lehkostí sobě vlastní se vydala do země zaslíbené každé ženy, Itálie. Zde se na svých cestách věnuje především obyčejným lidem. Pomáhá místním ženám, dětem i mužům s jejich každodenními problémy jako je špatná nálada nebo manželské neshody. 

Aby se místní člověk vždy cítil dobře, má na to Barbora vždy jednoduché řešení. "Přidej sýr!" říkává. 

 

 

Další recepty

Sýrové kuličky - Rychlé, jednoduché, ale hlavně VÝBORNÉ!

Itálie je plná karbaníků! Zapojila jsem se do jedné takové seance a vyhrála jsem pěkný balík peněz! Vsadili jsem totiž na kule...A rovnou jsem se do nich i pustila, všichni okolo si pochutnali. Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

 

Stromboli - Horká kapsa

Stromboli, nebo-li horká kapsa, ze které doslova vytéká horká láva ze sýru, je jídlo, se kterým zažijete chuťové erupce. Původní recept jsem vylepšila sýrem Krolewski....no a nemá to chybu! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Italská kuchyně vždy překvapí jednoduchostí

U nás mazanec, v Itálii Casatiello. Recept na tento tradiční neapolský pokrm si bedlivě střeží každá rodina. Mně se podařil ulovit tento. Rodina, od které jej mám, chtěla jenom trochu sýru Krolewski. Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Italská velikonoční pizza

V Itálii se stejně jako v Česku užívá přísloví "že má někdo hluboko do kapsy." Tam to ale znamená, že se máte velmi dobře a můžete tuto pizza kapsu naplnit až po okraj. Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Kyperská velikonoční pochoutka

Flaounes si oblíbil již Zenón z Kítia. Jeho příprava je totiž velmi zdlouhavá a náročná. Vyžaduje doslova sotický klid. Já se vždy snažím o to samé, protože výsledek stojí za to! Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski

Pažitková polévka se sýrem Krolewski

Polévka a pronto! Když jsem byla v Itálii, slýchavala jsem tuto větu poměrně často. Ale co najednou tak rychle? Tato polévka je velmi rychlá a jednoduchá. Zvládne ji každý, a hlavně pronto! Dobrou chuť! Přidej sýr!

Barbora Krolewski