Back to top

Richard Krolewski

Krolewski 45 % Uzený

Uzený sýr Krolewski vyniká svojí jemnou oříškovou chutí. Od ostatních sýrů stejného typu se liší způsobem výroby. Sýr se nejdříve vyudí a posléze nechá vyzrát. Uzenost se tak dostává dovnitř sýra a není pouze na povrchu. Přírodní kouř dodává pochoutce tu správnou barvu.

Obsah tuku v sušině min. 45 %

Obsah sušiny min. 57 %

Přírodní polotvrdý sýr uzený ementálského typu 

Více na: www.krolewski.cz

O Richardovi Krolewski

Richard Krolewski je srdcem opravdový druh. Nebojí se žádné výzvy a má pro strach uděláno. V dospělosti se vydal brázdit oceány, aby objevil nepoznané kouty a všechny chutě světa. 

Od té doby je stále na cestách a udivuje každého svými hrdinskými činy. Pomoci ženám v nesnázích nebo přemoci strašnou příšeru. Richardovi nedělá nic problém a jeho skutky vstoupily do historie. 

A jak proplouvá svým nebezpečným životem? "Sýr nad zlato!" říkává. 

Související příběhy

Piráti napadli loď Krolewski

Kdysi, v dávných časech, se Richard a jeho výprava plavila po širém moři. Klidné chvíle pod azurovým nebem však najednou přerušila nepřátelská loď plná krvežíznivých pirátů.

Další recepty

Na mořeplavbách se čerstvého chleba jen tak nedočkáte. Abych zachránil kapitána před nespokojenými námořníky, vymyslel jsem pro ně lahodnou pomazánku z uzeného sýra. Přidej sýr!

Richard Krolewski

Kdysi jsme se plavili po Australských březích. Zaujali mne jakési kuřecí rolky. Něco mi v nich však scházelo. Od té doby jsou naší oblíbenou rodinnou rychlovkou. Stačilo Přidat sýr!

Richard Krolewski

Když jsem brázdil oceány s mořeplavci, potřebovali jsme své potraviny mít dobře uskladněné. Napadlo mě naložit sýr Krolewski do směsi oleje, koření, bylinek, cibule a chilli papriček. Přidej sýr!

Richard Krolewski