Back to top

Richard Krolewski

Krolewski 45 % Uzený

Uzený sýr Krolewski vyniká svojí jemnou oříškovou chutí. Od ostatních sýrů stejného typu se liší způsobem výroby. Sýr se nejdříve vyudí a posléze nechá vyzrát. Uzenost se tak dostává dovnitř sýra a není pouze na povrchu. Přírodní kouř dodává pochoutce tu správnou barvu.

Obsah tuku v sušině min. 45 %

Obsah sušiny min. 57 %

Přírodní polotvrdý sýr uzený ementálského typu 

Více na: www.krolewski.cz

O Richardovi Krolewski

Richard Krolewski je srdcem opravdový druh. Nebojí se žádné výzvy a má pro strach uděláno. V dospělosti se vydal brázdit oceány, aby objevil nepoznané kouty a všechny chutě světa. 

Od té doby je stále na cestách a udivuje každého svými hrdinskými činy. Pomoci ženám v nesnázích nebo přemoci strašnou příšeru. Richardovi nedělá nic problém a jeho skutky vstoupily do historie. 

A jak proplouvá svým nebezpečným životem? "Sýr nad zlato!" říkává. 

Související příběhy

Piráti napadli loď Krolewski

Kdysi, v dávných časech, se Richard a jeho výprava plavila po širém moři. Klidné chvíle pod azurovým nebem však najednou přerušila nepřátelská loď plná krvežíznivých pirátů.

Další recepty

Zapečená kotleta se šlehačkou

Na cestách při věčném boji s piráty potřebuji já a moje posádka pořádnou flákotu. Naším nejoblíbenějším jídlem jsou tyto fámózní kotletky v záplavě sýru a šlehačky. Aye! Přidej sýr!

Richard Krolewski

Rychlovka přímo z Paraguaye

Velikonoce na cestách. Když jsme zakotvili v Paraguayi, nečekaly nás žádné hody. Pomyslným záchranným kruhem byly chipa, která chutnají skvěle a jsou hotové raz dva. Dobrou chuť! Přidej sýr!

Richard Krolewski

Na mořeplavbách se čerstvého chleba jen tak nedočkáte. Abych zachránil kapitána před nespokojenými námořníky, vymyslel jsem pro ně lahodnou pomazánku z uzeného sýra. Přidej sýr!

Richard Krolewski

Kdysi jsme se plavili po Australských březích. Zaujali mne jakési kuřecí rolky. Něco mi v nich však scházelo. Od té doby jsou naší oblíbenou rodinnou rychlovkou. Stačilo Přidat sýr!

Richard Krolewski

Když jsem brázdil oceány s mořeplavci, potřebovali jsme své potraviny mít dobře uskladněné. Napadlo mě naložit sýr Krolewski do směsi oleje, koření, bylinek, cibule a chilli papriček. Přidej sýr!

Richard Krolewski